Намери търговски представител

Намери търговски представител


Благоевград, Кюстендил, София-град, София-област, Перник
Борислав Дзаков – Продуктов мениджър
e-mail: Borislav.dzakov@smartagro-bulgaria.com
тел.:  +359 877 870 170


Пловдив, Пазарджик, Смолян
Мария Романова – Агроном-търговски представител
e-mail: Mariya.Romanova@smartagro-bulgaria.com
тел.: +359 876 988 644


Стара Загора, Хасково, Кърджали
Красен Коджабашев – Агроном – Търговски представител
e-mail: Krasen.Kodzhabashev@smartagro-bulgaria.com
тел.: тел.: +359 877 647 676


Бургас, Ямбол, Сливен
Ангел Авджиев – Продуктов мениджър
e-mail: Angel.Avdzhiev@smartagro-bulgaria.com
тел.: +359 876 610 688


Варна, Добрич
Галин Андреев – Агроном-търговски представител
e-mail: Galin.Andreev@smartagro-bulgaria.com
тел.: +359 877 349 399


Шумен, Търговище, Разград
Петър Бонев – Мениджър иновации и развитие на бизнеса
e-mail: Petar.Bonev@smartagro-bulgaria.com
тел.: +359 877 156 255


Търговище, Разград, Силистра, Русе
Хелена Коева – Агроном – търговски представител
e-mail: Helena.Koeva@smartagro-bulgaria.com
тел.: +359 876 163 005

Русе, Велико Търново, Габрово
Валентина Петрова – Продуктов мениджър
e-mail: Valentina.Petrova@smartagro-bulgaria.com
тел.: +359 889 555 054


Плевен, Ловеч, Враца
Светослав Радоловски -Агроном – търговски представител
e-mail: Svetoslav.Radolovski@smartagro-bulgaria.com
тел.: +359 879 869 725


Видин, Монтана
e-mail: office@smartagro-bulgaria.com
тел.: тел.: +359 878 834 095

Адрес на офиса:

София 1618
ул. Бяло поле 3
Офис център Комфорт
Офис 13

Телефони за контакт:

+359 2 992 55 18
+359 878 834 095

Електронна поща:

Счетоводство и финанси – accounting@smartagro-bulgaria.com

Логистика – logistic@smartagro-bulgaria.com

Маркетинг и реклама – marketing@smartagro-bulgaria.com

Администрация – office@smartagro-bulgaria.com